30-lecie przedszkola nr 2


Strona główna » Aktualności » 30-LECIE PRZEDSZKOLA NR 2

30-lecie przedszkola nr 2

30-lecie przedszkola nr 2



Przedszkole nr 2 obchodzi w tym roku jubileusz 30-lecia istnienia. Z tej okazji 7 czerwca o godz. 11:30 zostala odprawiona w naszym kosciele uroczysta Msza swieta. Doskonale przygotowane przedszkolaki spiewaly piosenki religijne, a opiekunowie przeczytali czytania. Radosc ze swietowania byla tym wieksza, iz przedszkole otrzymalo imie sw. Mikolaja. Uroczysta gala z tej okazji odbyla sie 9 czerwca w budynku Przedszkola przy ulicy
1-go Maja, ksiadz Leszek poswiecil plaskorzezbe nowego patrona, której autorem jest pan Witold Swiatlon.

 {gallery}galeria/2015/30lat_przedszkola{/gallery}