Nasz parafia na Swiatowych Dni Mlodziezy w Panamie byla reprezentowana przez 8 osób. Opiekunem wyjazdu byl ks. Wojciech. Szeroka relacja z wyjazdu ukaze sie juz niedlugo w naszej parafialnej gazecie Od Serca.
Zapraszamy do ogladania zdjec z wyjazdu.
{gallery}galeria/2019/panama{/gallery}