W dniach od 30 listopada do 2 grudnia ponad 40 osób mlodych pod opieka ks. Wojciecha wzielo udzial w dniach skupienia w Zawadce. Temat wyjazdu: „O malzenstwie slów kilka”.
Obszerna relacja z wyjazdu zostanie zamieszczona w grudniowym numerze „Od Serca”.
{gallery}galeria/2018/dni_sk_zawadk{/gallery}