W piatek 8 czerwca obchodzilismy odpust parafialny z okazji Uroczystosci Najswietszego Serca Pana Jezusa. Msze wieczorna celebrowal oraz wyglosil kazanie ks. Marian Blaszczyk, koncelebrowal ks. Robert Jonczyk. Dziekujemy wszystkim za wspólna modlitwe.
{gallery}galeria/2018/odpust_NSPJ{/gallery}