Po raz kolejny w naszej parafii odmówilismy rózaniec w procesji wokól kosciola. Dzieci jak równiez pozostali uczestnicy modlitwy mieli na sobie zalozone kamizelki odblaskowe oraz inne odblaski. Wozy Straz Pozarnej oswietlaly droge podczas procesji. Dziekujemy wszystkim za wspólna modlitwe.
{gallery}galeria/2017/19_10_2017_rozodblaskowy{/gallery}