Zapraszamy na Spotkanie informacyjne dla wszystkich, którzy chcieliby uczestniczyc w SDM w poniedzialek (27 czerwca) o 19:00 w sali na plebanii. Czlonkowie Komitetu Parafialnego opowiedza o mozliwosciach zapisów, pakietach pielgrzyma i sposobie dostania sie na uroczystosci centralne. Mozna bedzie obejrzec plecak pielgrzyma i zapisac sie na SDM.
Podczas spotkania postaramy odpowiedziec na pytania, czesto zadawane przez mlodych, którzy sa niepewni swego udzialu w SDM przez fatalne wypowiedzi niektórych mediów. Postaramy sie rozwiac wasze watpliwosci i pokazac, ze spotkanie w Krakowie moze okazac sie jedna z najwiekszych przygód zycia. Wyjasnimy dlaczego dobrze jest placic za uczestnictwo i jakie mamy szanse na dostanie sie na SDM bez placenia.