Wielki Post to czas nawrócenia i przemiany serc. Dobra okazja do tego byly rekolekcje, odbywajace sie w naszej parafii od 6 do 9 kwietnia. Wierni aktywnie uczestniczyli w spotkaniach rekolekcyjnych, które glosil ks. dr Stefan Misiniec. Zaszczepione w nas Slowo z pewnoscia wyda dobre owoce, o które ufnie sie modlilismy. Za wszelkie dobro, nauke i ofiare Mszy sw. skladamy ksiedzu rekolekcjoniscie serdeczne Bóg zaplac. Niektórzy parafianie postanowili pod koniec rekolekcji ubogacic sie przez wyjazd na nocne czuwanie w Czestochowie.
{gallery}galeria/2014/rekolwielkopost2014{/gallery}