Kontynuujac majówkowe spotkania modlitewne przy kapliczkach 14 maja ks. proboszcz poprowadzil nabozenstwo przy kapliczce sw. Krzyza na Oblasku. Po odmówieniu Litanii Loretanskiej zespól „Dudy” zaprosil do wspólnego spiewania piesni maryjnych.
{gallery}galeria/2017/majowka_2{/gallery}