Roraty 2014 uplynely pod haslem „Solo Dios basta!”. Przez cztery tygodnie Adwentu spotykalismy sie ze sw. Teresa z Avila, poznawalismy jej zycie i twórczosc. Kazdorazowo kilkaset osób uczestniczylo w wieczornych spotkaniach z „dziewczyna z hiszpanskiego miasta”. Ponad sto dzieci niczym male swietliki swoimi lampionami rozswietlaly wnetrze naszej swiatyni. Kazania uzupelniane zdjeciami z okolic Avila i fragmentami „Ksiegi zycia” pomogly lepiej poznac te wielka swieta. Uzupelnieniem nauk roratnych jest serial o sw. Teresie od Jezusa rozprowadzany wraz z Gosciem Niedzielnym.
{gallery}galeria/2014/roraty{/gallery}