29-30 lipca 2015 r. w kosciele parafialnym pod wezwaniem Najswietszego Serca Pana Jezusa w Sulkowicach odbeda sie dwudniowe rekolekcje prowadzone przez o. Jose Maniparambil. o. Jose Antonio Maniparambil jest ksiedzem katolickim diecezji Irinjalakuda w stanie Kerala, w Indiach. Uzyskal tytul doktora nauk biblijnych na Papieskim Instytucie sw. Piotra w Bangalore. Obecnie jest profesorem biblistyki w Teras Vidyapeetha w Bangalore, prowadzi seminarium z teologii kontekstualnej i misyjnej. Obecnie gosci w Polsce zapraszany przez parafie i wspólnoty do poprowadzenia rekolekcji ewangelizacyjnych oraz zwiazanych ze Slowem Bozym.
Serdecznie zachecamy wszystkich do wziecia udzialu w rekolekcjach.
Harmonogram rekolekcji:
29 lipca /sroda/
18.00 – Msza swieta
19.00 – Konferencja
20.00 – Nabozenstwo z modlitwa o uzdrowienie
21.00 – Apel
30 lipca /czwartek/
CZESC PIERWSZA
15.00 – Koronka, a po niej Konferencja dla chorych
16.00 – Namaszczenie chorych
CZESC DRUGA
18.00 – Msza swieta, bezposrednio po niej Konferencja
ORGANIZATORZY:
Parafia pod wezwaniem Najswietszego Serca Pana Jezusa w Sulkowicach
Wspólnota EFFATHA Sulkowice
