Powoli konczy sie czas wakacji. Czas urlopów i wyjazdów, czas odpoczynku i zwiedzania, czas odkrywania nowych wspanialych miejsc i poznawania nowych osób.
Bóg daje nam mozliwosc poznawania siebie przez poznawanie tego swiata. W pieknie przyrody, geniuszu architektów i madrosci spotkanych osób mozemy dostrzec samego Stwórce. Z pewnoscia takze Wy (Drodzy Parafianie) odwiedziliscie ciekawe miejsca. Pragniemy zaprosic Was do podzielenia sie swoimi doswiadczeniami i wspomnieniami.
W parafialnym czasopismie „Od Serca” czesto opisujemy pielgrzymki parafialne, a ostatnio takze ciekawe miejsca w Krakowie i okolicach, które warto odwiedzic samemu czy z rodzina w wolnym czasie. Zachecamy do podzielenia sie wiedza i doswiadczeniem przez zaproponowanie czytelnikom ciekawych miejsc, które warto odwiedzic. Prosimy, aby swoje wspomnienia z wakacyjnych wyjazdów wysylac na adres redakcji „Od Serca” – odserca@parafiasulkowice.com – najciekawsze teksty opublikujemy w kolejnych numerach naszej gazety.