Wigilia Uroczystosci Wszystkich Swietych stala sie okazja do zorganizowania Korowodu Swietych. W ubieglym roku byl on organizowany w Szkole Podstawowej – tym razem uczestnicy wyszli na ulice naszego miasta. Pózniej w kosciele odbyla sie inscenizacja ukazujaca objawienie sie Maryi w Fatimie i konkurs na najpiekniejszy strój swietego.
{gallery}galeria/2016/korowodswietych31102016{/gallery}