Tradycyjna Droga Krzyzowa ulicami miasta odbyla sie w piatek 18 marca. W tym roku stacje czytali przedstawiciele poszczególnych grup i ruchów dzialajacych przy naszej parafii. Cieszymy sie bardzo z licznego udzialu wiernych. Szczególne podziekowania kierujemy w strone strazaków, osób czytajacych rozwazania stacji i pana Stanislawa Wlocha, który przywiózl krzyz z Oblaska.
{gallery}galeria/2016/droga_city{/gallery}