W niedziele 28 marca przezywalismy Niedziele Palmowa. We wszystkich Mszach sw. tej niedzieli obchodzilismy sie pamiatke uroczystego wjazdu Pana Jezusa do Jerozolimy. W tym dniu Msze sw. byly odprawiana przed wejsciem do kosciola przy oltarzu polowym.