Siostry Nazaretanki prowadzace Dom Samotnej Matki przy ul. Przybyszewskiego w Krakowie (tam równiez znajduje sie Okno Zycia) skladaja serdeczne podziekowania za wszelkie dary zlozone podczas zbiórki. Dary zostaly przekazane Siostra w poniedzialek 12 kwietnia 2021 roku. Zebrano wiele paczek pampersów, chusteczek nawilzajacych, chusteczek higienicznych, kremów na odparzenia, szamponów, kremów, reczników czy wózków.
Drodzy Parafianie!
Bóg zaplac za Wasze wielkie serce.