W dniach od 3 do 10 lipca odbyla sie 222 Piesza Pielgrzymka Kalwaryjsko-Lanckoronska na Jasna Góre. Uczestniczylo w niej ponad 30 patników z naszej parafii.
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.