Po Mszy swietej wieczornej w czwartek 20 lutego trzecia w naszej parafii grupa apostolatu „Zlota Róza” dokonala aktu zawierzenia Niepokalanemu Sercu Maryi.
Kolejne 20 osób bedzie modlilo sie i poscilo w intencji kaplanów, proszac takze o nowe powolania do sluzby Bogu i ludziom. Blogoslawienstwa czlonkom apostolatu udzielil ks. proboszcz Edward Antolak.
Wiecej informacji o Apostolacie „Zlota Róza”:
http://www.parafiasulkowice.com/grupywparafii/zlotaroza
MG