Dzisiaj ostatnia niedziela wrzesnia, w która przypada swieto sw. archaniolów Michala, Gabriela i Rafala
W poniedzialek wspomnienie sw. Hieronima kaplana i doktora Kosciola.
We wtorek wspomnienie sw. Teresy od Dzieciatka Jezus; poczatek pazdziernika miesiaca poswieconego modlitwie rózancowej, która w naszym kosciele bedziemy odmawiac codziennie o godz. 17:30. Wszystkich parafian zachecamy do udzialu w nabozenstwach rózancowych a szczególnie kandydatów do Bierzmowania i dzieci przygotowujace sie do Pierwszej Komunii. W gablocie i na stronie internetowej znajduje sie porzadek prowadzenia nabozenstw przez poszczególne grupy parafialne.
W srode – wspomnienie Swietych Aniolów Strózów; W miesiacu pazdzierniku Nowenne do MB Nieustajacej Pomocy bedziemy odprawiac po Mszy Swietej wieczornej. Po Nowennie na spotkanie na plebanii zapraszamy Zelatorów Róz Rózancowych.
W I czwartek – okazja do spowiedzi swietej od g. 17.00; po Mszy wieczornej Godzina Swieta, która poprowadzi Strazy Honorowej NSPJ
W I piatek /04.10/ – wspomnienie sw. Franciszka z Asyzu. Rano po Mszy swietej adoracja w ciszy Najswietszego Sakramentu. Po poludniu spowiedz od g. 16.30. Po wieczornej Eucharystii adoracja, która poprowadzi wspólnota Domowego Kosciola.
W I sobote wspomnienie sw. siostry Faustyny Kowalskiej; Odwiedziny chorych i starszych od godz. 8.00. Po Mszy swietej o godz. 18.00 nabozenstwo do Niepokalanego Serca NMP
Intencja dla Róz Rózancowych na miesiac pazdziernik: za czlonków Zywego Rózanca, aby byli prawdziwymi apostolami modlitwy rózancowej i owocnie wypraszali potrzebne laski Kosciolowi
Bóg Zaplac za ofiary zlozone w ubiegla niedziele, na rzecz poszkodowanych przez powódz w kwocie 24670 zl, które zostaly przekazane na konto Caritas Archidiecezji Krakowskiej.
Dziekujemy mieszkancom z ul. Partyzantów od pp. Boczkaja do pp. Oliwa za ofiare na kwiaty i posprzatanie kosciola. W tym tygodniu troske o nasza swiatynie powierzamy parafianom z ul. Partyzantów od pp. Biela (nr 137) do pp. Jancarczyk (nr 302). Sprzatanie w sobote po Mszy swietej porannej.
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.