W poniedzialek ostatni rózaniec za zmarlych o godz. 17.30.
Od 1 grudnia adoracja i modlitwa za Ojczyzne od godz. 17.30.
Rozpoczynamy Adwent. Zachecamy wszystkich, szczególnie dzieci i mlodziez, do udzialu w Roratach. Od poniedzialku do piatku odprawiamy je o godz. 18.00, a w soboty o godz. 6.45.
W okresie Adwentu nowenna do MB Nieustajacej Pomocy w srody o godz. 17.30, wraz z modlitwa za Kosciól i Ojczyzne.
Intencja dla Róz Zywego Rózanca na grudzien: o powszechny szacunek dla ludzkiego zycia od poczecia do naturalnej smierci.
W tym tygodniu przypada I czwartek, I piatek oraz I sobota miesiaca.
Mozliwosc spowiedzi w czwartek od godz. 17.00 i piatek od godz. 16.00.
W czwartek po Mszy Sw. wieczornej Godzina Swieta. W piatek po Mszy Sw. wieczornej adoracja (uwielbienie) prowadzona przez Wspólnote Effatha w Kosciele. W sobote po Mszy Sw. wieczornej nabozenstwo wynagradzajace Niepokalanemu Sercu NMP.
Odwiedziny chorych w sobote od godz. 8.00. Prosimy o zglaszanie tych, którzy pragna odwiedzin. Zgloszenia w zakrystii.
Dnia 5 grudnia (sobota) o godz. 11.00 do naszego zlobka „Radosne Serce” w Sulkowicach przybedzie Sw. Mikolaj, biskup. Chetnych na spotkanie z biskupem Mikolajem zapraszamy do kontaktu ze zlobkiem.
W piatek po Mszy Sw. wieczornej pouczenie przedchrzcielne na plebanii. W zakrystii sa do nabycia swiece na stól wigilijny (Caritas).
W nastepna niedziele po kazdej Mszy Sw. w salce parafialnej bedzie mozna zlozyc podpis pod projektem ustawy Tak dla rodziny, nie dla gender. Prosimy o zabranie dowodu osobistego. Czujmy sie odpowiedzialni za nasze polskie rodziny.
W niedlugim czasie bedzie mozna nabyc kalendarz parafialny.
Do nabycia prasa katolicka – „Gosc Niedzielny” z kalendarzem.
Kosciól sprzatali mieszkancy ul. Zagumnie od pp. Kurków do pp. Kuzniarów. W tym tygodniu troske o nasza swiatynie powierzamy mieszkancom ul. Zagumnie od pp. Kozików (nr 32) do pp. Blak (nr.60).
Przypominamy o rekolekcjach internetowych „ODDANIE 33”. To 33 dni przygotowania do calkowitego oddania sie Matce Bozej, a za jej posrednictwem Panu Jezusowi. Te droge duchowa polecali i osobiscie praktykowali wszyscy papieze XX w. 33-dniowe rekolekcje mozna rozpoczac w dowolnym terminie. Szczególy na stronie internetowej https://www.oddanie33.pl/, a na zywo od dzisiaj (29 listopada) na kanale YouTube „Rózaniec Do Granic Nieba” o godz. 21.00. Duchowosc calkowitego oddania sie Matce Bozej to sprawdzona i pewna droga duchowa, która otrzymala pelne blogoslawienstwo Kosciola. Droga ta oparta jest na „Traktacie o prawdziwym nabozenstwie do Najswietszej Marii Panny” swietego Ludwika Marii Grignion de Montfort. To 33 dni, które moga zmienic wszystko.
Wszystkim solenizantom zyczymy Bozego blogoslawienstwa i opieki Matki Bozej.
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.