Rozpoczynamy miesiac pazdziernik. Nabozenstwa rózancowe beda odprawiane codziennie o godzinie 17:30. Dla dzieci przygotowane pamiatkowe naklejki do zbierania. W gablocie i na stronie internetowej znajduje sie porzadek prowadzenia nabozenstw przez grupy parafialne. W czasie modlitwy rózancowej modlimy sie szczególnie w intencji naszej Ojczyzny oraz synodu który w najblizszych dniach rozpoczyna sie w Watykanie.
Kalendarz liturgiczny na nadchodzacy tydzien: W poniedzialek (02.10) wspomnienie Swietych Aniolów Strózów W srode (04.10) wspomnienie sw. Franciszka z Asyzu. Przez caly pazdziernik Nowenna do MB Nieustajacej Pomocy bedzie odprawiana po Mszy Swietej wieczornej. W czwartek (05.10) wspomnienie sw. Faustyny Kowalskiej. Mozliwosc spowiedzi od godziny 17:00. Po Mszy Swietej wieczornej Godzina Swieta. W pierwszy piatek miesiaca spowiedz od godziny 16:30. Po porannej i wieczornej Mszy Swietej adoracja Najswietszego Sakramentu. Po Mszy Swietej wieczornej pouczenie przedchrzcielne w salce na plebanii. W sobote od godziny 8:00 odwiedziny chorych z Komunia Swieta. Po wieczornej Mszy Swietej Nabozenstwo wynagradzajace Niepokalanemu Sercu NMP.
W przyszla niedziele (08.10) odbedzie sie w naszej parafii wizytacja kanoniczna, która przeprowadzi ks. Bp. Robert Chrzaszcz. Wizytacja jest szczególnym czasem dla naszej parafialnej wspólnoty. Biskup jako nastepca Apostolów przychodzi aby umocnic nasza wiare, modlic sie z nami, przyjrzec naszym radosciom i troskom i udzielic blogoslawienstwa. W czasie wszystkich Mszy Swietych Ksiadz Biskup wyglosi homilie. Po Mszy swietej o godzinie 10:00 w kosciele spotkanie ze Sluzba Liturgiczna, Grupa Apostolska i schola Boze Nutki. Po Mszy Swietej o 11:30 tradycyjne blogoslawienstwo rodzin a nastepnie spotkanie z Domowym Kosciolem. Wspólnota Effatha, Mezczyznami Sw. Józefa oraz Chórem Parafialnym. O godzinie 15:00 na cmentarzu koronka do Bozego Milosierdzia w intencji naszych zmarlych, o 17:15 spotkanie z Rózami Rózancowymi w kosciele. Zapraszamy wszystkich parafian do spotkania i modlitwy z Ksiedzem Biskupem. Szczególowy plan w gablocie i na stronie internetowej.
Intencja dla róz rózancowych na pazdziernik: za Ojczyzne i rzadzacych, aby madrze i sprawiedliwie kierowali naszym narodem
Bóg zaplac mieszkancom z ul. Sucha Góra i Ptasznica za ofiare na kwiaty i posprzatanie kosciola. W tym tygodniu troske o nasza swiatynie powierzamy parafianom z ul. Szkolnej blok nr. 1 i 2, Sprzatanie w sobote po Mszy swietej o 8:30.
Schola Boze Nutki zaprasza wszystkich chetnych na dzien otwarty, który odbedzie sie w sobote 07.10 od godziny 10:00 na plebanii. Zaplanowane sa gry i zabawy dla dzieci.
Beskidzka Fundacja Hospicyjna sklada serdeczne podziekowanie za zlozone przed tygodniem ofiary. Zebrano 9786 zl i 7 euro.
W przyszla niedziele bedzie zbierana skladka na inwestycje parafialne. We wrzesniu zebrano 12400 zl. Bóg zaplac.
Urzad Miejski w Sulkowicach razem z OSP Sulkowice zapraszaja do udzialu w akcji krwiodawstwa, która odbedzie sie w poniedzialek 02.10 od 8:00 do 12:00 w mobilnym punkcie ustawionym w Rynku w Sulkowicach. Bedzie mozna takze zarejestrowac sie w bazie potencjalnych dawców szpiku i komórek macierzystych. Szczególy na stronie Urzedu Miasta.
Używamy plików ciasteczka, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z korzystania z naszej witryny. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej witryny, będziemy zakładać, że jesteś z niej zadowolony.