Niedziela 19 czerwca mocno zapisala sie w zyciu nie tylko naszej parafii, ale calego Kosciola krakowskiego. Rodziny nalezace do Domowego Kosciola naszej Archidiecezji spotkaly sie, by dziekowac Panu za miniony rok formacyjny. Spotkanie rozpoczelo sie o 13:30 uroczysta Eucharystia, której przewodniczyl i homilie wyglosil o. Andrzej Tupek SP – moderator diecezjalny. Po Mszy sw. w ogrodzie przy plebanii na wszystkich uczestników czekal
poczestunek.
{gallery}galeria/2016/domowy{/gallery}